Literární web Sůvička

Paňáca


Tudy

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Směj se,jen směj

Ty paňáco smutný

Tvůj úsměv

Se slzou v oku

Jak trefný je

Vystihuje dobu

Slzy se skryjí

Úsměv vyloudí

Falešný,strnulý

Na tváři namalovaný

Oděv paňáci

Dává ti svobodu

Skrýt co je v oku (6.12.2015)

Zařazeno v kategorii Poezie, Výtvarno, foto
Počet komentářů na “Paňáca” - 7

    Tudy   (22. 12. 2015 (18:35))

    Shimmi,děkuji za krásný dárek.


    Shimmir   (17. 12. 2015 (1:29))

    Tudy: Jen jsem po svém vyjádřil své souznění tím, že jsem to rovněž vyjádřil ve verších, ber to jako můj malý dárek Tobě! :-)


    Ajaja   (14. 12. 2015 (13:54))

    Ano, všichi nosíme svou masku, chceme-li přežít


    Tudy   (13. 12. 2015 (20:01))

    Tak nevím,nechci se nikoho dotknout,ale nevím, zda to považovat za komentář,nebo se autor spletl a svůj příspěvek vložil do komentáře ? :-)


    Shimmir   (11. 12. 2015 (1:07))

    "Směj se, paňáco, je konec milování", teď operní si úsměv nasadím, a zkusím dál probouzet v lidech zdání, že lásku jim pranic nezávidím... Když slza snad mi svlaží bledé líce, tu na horko se pouze vymlouvám, že oči mé se potí převelice, když vzpomínkou krásnou se dojímám... Zas nasadím si osvědčenou masku a optimismus dále předstírám, ač srdce mé pláče pro něžnou krásku, co miloval jsem a i dál rád mám! :-)


    Tudy   (7. 12. 2015 (12:43))

    Právě,svou masku si vytváří každý sám. Jen ta paňácovo má více svobody, pod ni schová lépe své pocity.


    Eva   (7. 12. 2015 (12:26))

    Paňáca se může smát pod maskou, ale co ostatní, kteří se nemají za co skrýt?



Přidat komentář

Pro vložení komentáře je třeba být přihlášen/a